Kilpailun aikataulu - Jakso 1 
 
  Kilpailu  Syysuinnit Hyvinkää    Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Hyvinkää    Tulostusaika  14:13   
  Järjestäjä  Hyvinkään Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2016         
 
 
Klo  Nro  Laji  Luokka  Vaihe  Erä  Huom. 

 
10:00  4X50m Sekauinti Seka  LX  Loppukilpailut   
10:11  25m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut   
10:15  25m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut   
10:19  100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut   
10:39  100m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut   
10:54    Palkintojen jako         
10:59  50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut   
11:09  50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut   
11:18  25m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut   
11:21  25m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut   
11:24  10  200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut   
11:40    Palkintojen jako         
11:45    Tauko         
11:55  11  200m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut   
12:03  12  50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut   
12:15  13  50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut   
12:24  14  200m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut   
12:34  15  200m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut   
12:40  16  100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut   
12:58    Palkintojen jako         
13:03  17  100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut   
13:17  18  50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut   
13:24  19  50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut   
13:30  20  200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut   
13:48  21  200m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut   
14:03    Jakso päättynyt         
             
    Aika erien välissä (henk.koht): 30 s         
    Aika erien välissä (viesti): 60 s         
    Aika lajien välissä (henk.koht.): 2 min         
    Aika lajien välissä (viesti): 3 min         
    Tauon pituus: 10 min         
    Palkintojen jako: 5 min         
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura  Tulostusaika  14:13