Yhteystiedot

          

HyUS johtokunta 2018

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaOlli Äijäläolli.aijala@uimaseura.fi040 582 9676
VarapuheenjohtajaKari Åvistkari.avist@uimaseura.fi050 595 8774
SihteeriJelena Kabanovajelena.kabanova@uimaseura.fi045 641 1641
RahastonhoitajaAnu Kuismaanu.kuisma@uimaseura.fi 
JäsenAnita Nieminenanita.nieminen@uimaseura.fi040 742 7045
JäsenTomi Kuismatomi.kuisma@uimaseura.fi040 846 8903
JäsenOlli Ylä-Jarkkoolli.yla-jarkko@uimaseura.fi040 455 5313

 

Valmentajat ja vastuutehtävät 2018

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
KilpauintikoordinaattoriKari Åvistkari.avist@uimaseura.fi050 595 8774
ValmentajaSvetlana Nymansvetlana.nyman@uimaseura.fi040 728 3338
ValmentajaJouni Laaksojouni.laakso@uimaseura.fi045 858 1991
ValmentajaHenna Salmihenna.salmi@uimaseura.fi050 495 5557
ValmentajaMinna Hiltunenminna.hiltunen@uimaseura.fi050 317 4464
ValmentajaAnja Luukkoanja.luukko@pp.inet.fi040 552 7766
ValmentajaKirsi Kaivolakirsi.kaivola@gmail.com044 500 1709
ValmentajaMikael Laakso  
ValmentajaJuri Guljajev  
ValmentajaTomi Kuismatomi.kuisma@uimaseura.fi 
UimakouluvastaavaSari Hervauimakoulut@uimaseura.fi050 500 3623
Vauva- ja perheuintivastaavaMarita Huikarimarita.huikari@gmail.com050 516 0909
ValokuvaajaJanne Ahonen  
Senior AdvisorVeikko Ukkolaveikko.ukkola@uimaseura.fi 

 

 

Korvaa tarvittaessa (a)-merkintä @-merkillä, kun lähetät sähköpostia

Puheenjohtaja Olli Äijälä
Varapuheenjohtaja, Kilpauintikoordinaattori Kari Åvist
Johtokunnan jäsen Anita Nieminen
Johtokunnan jäsen Tomi Kuisma
Johtokunnan jäsen Olli Ylä-Jarkko